Vi har hytte ikke så langt herfra. ca 10 minutter i bilen. (se mitt innlegg om Engavik ABC fra onsdag), så du har jo nesten vært der da! Fint bilde! God helg til deg!
Nydelig fanget inn med kameraet ditt. Bor du her? Tidligere bodde jeg rett over fjorden i Kvinnherad. Dette er av de distriktene i landet som har mange skjulte skatter.
Hei, Hilde :) Neimen er ikke veien lang fra Paris til Fusa :) Noen flotte bilder både herfra og derfra :) Min sønn kom hjem fra Fuertoeventura for etpar uker siden, og da hadde de sittet i flyet og sett Eifeltårnet fra lufta - ganske spesielt :)
Hei :-) Var lenge siden nå...ble en liten pause på meg her i bloggingen gitt. Har kost meg å titte gjennom de seneste innleggene dine, du har så mange flotte bilder. Moro med bilder av Eiffeltårnet, jeg har også vært i Paris...vakker by :-) Ønsker deg en fortsattt fin helg. Klem Lille Trille
Lovely shot Hilde! :)
SvarSlettEkte Vestland!
SvarSlettThe real Western coast of Norrway
Kjempefint! Vi har så mange flotte plasser her i landet.
SvarSlettFine bilder fra en flott plass!
SvarSlettHa ei fin helg Hilde, kos deg :)
Great image.
SvarSlettOld an Beautiful form Norway!
SvarSlettSelv er jeg facinert av kirker, og benytter anledningen til å ta bilder av de når det byr seg. Ha en flott helg!
Very romantic photo.
SvarSlettThat looks like a peaceful place!
SvarSlettVi har hytte ikke så langt herfra. ca 10 minutter i bilen. (se mitt innlegg om Engavik ABC fra onsdag), så du har jo nesten vært der da!
SvarSlettFint bilde!
God helg til deg!
Wow, I would love to see the inside of that church. I love the outside.....oh yeah, and you captured the sky.
SvarSlettBeautiful Entrance as well as church.
SvarSlettVakkert vakkert vakkert:)
SvarSlettBeautiful photo:)
Vakkert bilde!
SvarSlettHa en fin helg(",)
Nydelig fanget inn med kameraet ditt. Bor du her? Tidligere bodde jeg rett over fjorden i Kvinnherad. Dette er av de distriktene i landet som har mange skjulte skatter.
SvarSlettWonderful shot!
SvarSlettWhat an idyllic scene -- how peaceful
SvarSlettNydeleg Hilde! Det lyser gammaldags helgefred frå det bilete. God helg :)
SvarSlettHi, this looks a bit lie my tower with sky,
SvarSlettThis is a great skywatch, I love the colours
Watch the DUTCH sky on my blog,
Greetings JoAnn from Holland
What a wonderful old church. This is such a peaceful photo...
SvarSlettbeautiful, indeed
SvarSlettVeldig fint bilde,og flott gammel kirke.God helg!!:o)
SvarSlettThis a lovely shot.
SvarSlettWhat a lovely place
SvarSlett"Typisk Norsk" vakkert fint bilde og sende ut til den store verden.
SvarSlettSå vakkert komponert.
Håper bare ikke at det bidrart til at det kommer 10000000 flere tyskere i bobil.
Det ser ut som om den har stått der bestandig..Nydelig ja og nydelig mur!
SvarSlettØnsker deg ei flott helg!
I enlarged the picture and wow what a beautiful scene!
SvarSlettSå vakkert!
SvarSlettSå likte jeg veldig godt den sky-fri himmelen! Ikke akkurat hverdagskost her oppe i nord...;)
Ha en superfin helg!
Klem fra chatrine:)
Beautiful shot
SvarSlettA lovely scene!
SvarSlettLove the church!!
SvarSlettOh I really like this! It's so pretty!
SvarSlettThat is a very beautiful picture. I love cloudless blue skies.
SvarSlettNice photo!
SvarSlettHei, Hilde :)
SvarSlettNeimen er ikke veien lang fra Paris til Fusa :) Noen flotte bilder både herfra og derfra :)
Min sønn kom hjem fra Fuertoeventura for etpar uker siden, og da hadde de sittet i flyet og sett Eifeltårnet fra lufta - ganske spesielt :)
Ha en fin kveld, Hilde :)
Klem fra Lene :)
The church is lower than the tower in Paris, but the photo is nicer
SvarSlettHei :-)
SvarSlettVar lenge siden nå...ble en liten pause på meg her i bloggingen gitt. Har kost meg å titte gjennom de seneste innleggene dine, du har så mange flotte bilder. Moro med bilder av Eiffeltårnet, jeg har også vært i Paris...vakker by :-)
Ønsker deg en fortsattt fin helg.
Klem Lille Trille
That is the most beautiful church. I am sorry it was such a sad occasion. But this church honors those who have passed.
SvarSlett